Zarejestruj się bezpłatnie!

Czy znasz tę firmę? Proszę pomóc innym użytkownikom poprzez dodanie recenzję! Dodaj swoją opinię!X

Back to result list

TRAKTOR-SERWIS

Rolne Artykuły Nowy Sącz Tarnów

Ulica/ numer
Młyńska 22 Map
Kod pocztowy / Miejscowość
33-300 Nowy SączRoute
Main Phone
18 447 01 17

Contact

Webseite
E-Mail
traktorserwis@wp.pl

Informacja

Firma Traktor-Serwis prowadzi działalność od prawie dwudziestu lat, głównie na terenie Małopolski. Nasze oddziały znajdują się w Nowym Sączu i Limanowej. Główny profil działalności to sprzedaż maszyn i ciągników rolniczych a także ich serwis. W ciągłej ofercie posiadamy części zamienne do maszyn i ciągników rolniczych, m.in: akumulatory, łożyska, filtry, pasy klinowe, oleje oraz wszelkie akcesoria związane bezpośrednio z rolnictwem. Świadczymy usługi w zakresie hydrauliki wysokociśnieniowej. W naszej ofercie znajdują się produkty wielu znanych marek: Ursus, Warfama, Zetor, Same, Deutz-Fahr, Lamborghini, Samasz, Joskin, Sipma, Krukowiak i wielu innych. Oprócz części zamiennych do maszyn popularnych w naszym rejonie oferujemy też części do produktów zachodnich - rzadziej występujących w Polsce m.in Massey Ferguson, John Deere, Fendt, Ford, Case, Renault, JCB, CAT, Class. Części te są dostępne "od ręki" bądź na zamówienie. Od 2011 roku Firma jest autoryzowanym dealerem DeLaval - dojarki oraz wszystkie akcesoria związane z dojem mleka.

TRAKTOR-SERWIS znajduje się na Młyńska 22 w dzielnicy Tarnów. Są one oferują: Rolnicze maszyny, Rolne, ogrodnicze gospodarstwa, Rolne Artykuły. Spółka notowana jest z nami od 16 maj 2013 i była ostatnia aktualizacja 4 gru 2014. W Nowy Sącz znajduje się 1 innych Rolne Artykuły. Przegląd można znaleźć tutaj.

Opublikowany przez: Opendi

Produkty i Usługi

Ciągniki i maszyny rolnicze, Akumulatory, Filtry, Łożyska, Oleje, Smary, Odzież robocza, Obuwie robocze, Części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych.

Serwis, naprawa, modernizacja ciągników rolniczych. Hydraulika wysokociśnieniowa.

Recenzje

Napisz recenzję
Ten wpis nie został oceniony 0

Więcej Rolne Artykuły w Twojej okolicy

Pokaż na mapie

Branże

Rolnicze maszyny, Rolne, ogrodnicze gospodarstwa, Rolne Artykuły

Twoja opinia na TRAKTOR-SERWIS

* * * * *
Anulować Przedstawić swoją Opinię

Comment this review

Anulować Przekaż komentarz